צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066

חתונה בשישי

חתונה בשישי בצהריים היא סוג חתונה המתאים לאנשים המחפשים להפוך גם את החתונה לאירוע אותנטי וטבעי יותר, בו התאורה תהיה אור השמש ולא נורות לד צבעוניות.

אחד היתרונות הגדולים של חתונה בשישי בצהריים הוא הסביבה הנראית היטב במראה הטבעי שלה ובצבעיה האמיתיים. חתונת שישי בצהריים היא חתונה בה מרבית התפאורה היא טבעית בגלל קיום החתונה ביום. "צל הדומים" הוא מקום אידיאלי לקיום אירועים בשישי בצהריים.

 

יערות, אגם וכרמים המנצנצים בשמש

 

שמורת נאות קדומים משלבת בין אזורים טבעיים ומיוערים לבין אזורים חקלאיים כמו שדות דגן וכרמים של זיתים וענבים. בין לבין ישנו גם אגם בעל מראה טבעי המוקף בקני סוף מרשרשים. האווירה הרגועה של שישי בצהריים מבליטה את השלווה. במקביל למוזיקה כיפית ניתן לשמוע גם את ציוץ הציפורים ורשרוש קני הסוף שליד האגם, ללא ספק אווירה קסומה ומדהימה לחתונה בטבע או אירוע חגיגי אחר.

 

 

 

מתחילים את סוף השבוע בחתונה בשישי

 

בשנים האחרונות הפכו חתונות לאירוע המשתלב באופן הרמוני יותר בחיי הזוג, אירוע חגיגי ומלא קסם אך כזה שמשקף באופן הטוב ביותר את אופיו של הזוג, את האמת הפנימית שלו. למרבית הזוגות חשוב מאוד היום ליצור אירוע חגיגי ויפה אך לא הפקת ענק אשר כל קשר בינה לבין הזוג בחיי היומיום הוא מקרי בהחלט.

 

חתונת שישי בצהריים הופכת באופן מיידי את האירוע לנינוח יותר, גם בשל הסביבה הנראית היטב באור היום וגם בשל הזמן - שישי בצהריים, החלק הרגוע ביותר של השבוע בו סוף השבוע המתקרב כבר נראה היטב. 

 

חתונת שישי צהריים פסטורלית במרכז הארץ

 

קשה להאמין עד כמה המקום קרוב לתל אביב ועד כמה האווירה בו שונה. אירוע בשישי בצהריים הוא אירוע מלא צבעוניות, כיף ושמחה, אירוע בו מסירים את העניבות ואת החליפות והאווירה הטבעית תופסת מקום חשוב.

"צל הדומים" הוא המקום לערוך בו חתונות בשישי בצהריים בהן ירגישו הזוגות וגם האורחים כמו בבית.