צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066

אירועים בטבע

בצל הדומים תוכלו לערוך אירועים בטבע באווירה פסטורלית

 

תדמיינו שאתם צועדים בעמק מדהים כשמסביבכם כרמי גפן וזית, עצי תמר גבוהים ופרדסי רימונים. מימין בריכה צלולה ורגועה המוקפת בקני סוף ומשמאל – שדות דגן שנעים מצד לצד ברוח הנעימה של אחר הצהריים ובתוכם גורן מלאה באלומות שממש עכשיו נקצרו. אל תתבלבלו, אתם לא חולמים – התיאור בשורות האחרונות הוא רק חלק קטן מהמציאות שתתגלה לפניכם כשתצעדו ב"צל הדומים" בנאות קדומים בדרך אל החופה.

 

 

אירועים בטבע - ככה חוגגים היום אירוע

 

חוויה אחרת, יחידה במינה אירועים בטבע, ביטוי שפעם היה זר לנו אך כעת הינו מושג מוכר, טרנד שהולך והופך מבוקש בקרב זוגות רבים אך עדיין אינו נפוץ במידה כזו שגורמת לו להיות חסר ייחוד ומקוריות, אירוע בטבע במרכז ישראל היא כיום אחת האפשרויות האידאליות לקיום אירוע באווירה מעט שונה.

 

כשעורכים אירוע בטבע חשוב לשים לב לפרטים הקטנים


צל הדומים, גן אירועים ליד מודיעין, שוכן בשמורה הלאומית נאות קדומים ליד יער בן שמן הינו תופעה ייחודית – הקסם, האווירה, האוויר הצח וכל מה שסובב את המקום הוא קסום וכך יהיה גם האירוע שלכם. אם אתם מחפשים מקום שבו תוכלו להתחבר לטבע ויחד עם זאת לערוך את המאורע המיוחד והמרגש ביותר ולהרגיש שהזמן פשוט עצר מלכת – צל הדומים הוא המקום בשבילכם.

באולם, בגן אירועים או שמא חתונה בחיק הטבע? הפקה עצמאית או דרך חברה חיצונית? ההחלטות כבדות-משקל, ואנו בצל הדומים ננסה כאן להדריך אתכם להגיע לבחירות הנכונות.