צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066

מקום לאירועים

מקום לאירועים במרכז, מצטייר בדרך כלל בתור אולם הממוקם בליבו של אזור עירוני צפוף או גן אירועים המנסה ליצור תחושה כפרית באופן מאולץ, אך הדבר לא חייב להיות כך. צל הדומים הוא דוגמה למקום לאירועים בטבע שונה

 

חתונה, ברית או בריתה, יום הולדת עגול וחגיגי ואפילו אירוע עסקי - המשותף לכל האירועים הללו הוא החיפוש אחר מקום שיספק לכם שילוב של אווירה, יופי של המקום, יציאה מהשגרה, בקיצור - חגיגה אמיתית. המקום בו נערך האירוע צריך לכלול את כל התנאים והציוד הנדרשים על מנת לתת לאורחים וגם לעצמכם תחושה מדהימה עם הרבה מאוד כיף. ישנם סוגים שונים של מקומות לאירועים השמים דגש על אלמנטים שונים וכך יוצרים אווירה שונה.

 

 

כל האירועים במרכז במקום אחד

 

אם אתם מחפשים מקומות לאירועים במרכז, בין אם לקיום אירוע אישי ובין אם לקיום אירוע עסקי ואוהבים סביבה ירוקה וטבעית, "צל הדומים" הוא מקום מדהים עבורכם. זהו מקום אשר מוכיח היטב כי מקום לאירועים במרכז יכול ללכת יד ביד עם מקום של אירועים בטבע. המקום נמצא רק במרחק של כחצי שעה נסיעה מתל אביב, באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים, בשמורת טבע נאות קדומים המקסימה.

 

כל מה שחיפשתם במקומות לאירועים במרכז תמצאו בצל הדומים 

 

כל האירועים מתקיימים באחד המתחמים של המקום המצויים כולם בליבו של שטח טבעי הכולל אזורים מיוערים, שדות וכרמים של גפנים או זיתים. אתם אלה שתקבעו האם אתם רוצים לקיים אירוע תחת כיפת השמים או באחד ממבני האבן שבמקום המשתלבים היטב בנוף הפתוח. כמובן שקיום האירוע בליבה של סביבה טבעית וירוקה אינו בא על חשבון ארגון האירוע. אם בארגון אירוע בטבע נדרשת לוגיסטיקה שלמה ומסובכת, כאן כל התשתית והציוד לקיום אירועים נמצאים במקום וצוות "צל הדומים" דואג לכל הצד הארגוני. כך תקבלו הפקת אירוע טבע במרכז הארץ המאורגן היטב ומצוייד בכל האמצעים.

 

לחוות אירוע בטבע מיוחד במינו

 

אם אתם אוהבים את הטבע, אוהבים פשטות ומרגישים בתוך נוף טבעי ולא מלוטש מדי כמו בבית, "צל הדומים" הוא המקום בשבילכם. אם עד היום חשבתם שבכדי לערוך את האירוע שלכם בסביבה טבעית, פשוטה ונעימה יש להרחיק צפונה או דרומה, היום אתם יודעים שישנם גם מקומות לחתונות במודיעין המעניקים לכם סביבה דומה. "צל הדומים" שבאזור בן שמן הוא מקום אליו יגיעו אורחיכם בקלות ובמהירות ויזכו לאירוע מקסים שיזכר למשך זמן.