חתונה בטבע

אין מקום יותר אחר לחתונה בטבע

 

כל מקום שתערכו בו את האירוע המרגש שלכם – יהיה מיוחד. אבל בינינו? המקום עצמו – יהיה רגיל. מקום רגיל הוא רגיל לאורך כל האירוע, כבר משלב החניה הרגילה, קבלת הפנים הרגילה, הנשנושים הרגילים, הצלם והדיג'יי הרגילים, החופה הרגילה... אז נכון –זה יהיה מיוחד... אבל רגיל. אין מקום אחר? דווקא יש.

 

ב"צל הדומים" תיהנו מקרני שמש המפלסות דרכן בין צמרות ומאור ירח ענוג. ב"צל הדומים", גן אירועים במרכז, הטבע ברא את התפאורה, אף פעם לא צפוף ואף פעם לא ריק, הרי זהו הקסם של המקום לחתונה בטבע הכי אחר שיש -  אנחנו רק אורחים לרגע, בחיק הטבע.

 

בואו לשמוע גם על הפקת חתונות בטבע בצל הדומים

 

חתונה בטבע בצל הדומים

 

חתונה ב"צל הדומים" הינה פאזל אותו אתם מרכיבים יחד עם הטבע

 

בקבלת הפנים תיווכחו לראות את החתונות בטבע אוגרות אל תוכן את יקיריכם, הנרגשים לשמח אתכם ביומכם המיוחד. המתאבנים הצבעוניים, המשקאות משמחי הלבבות, צרור המחמאות מכל אורח ואורחת על המקום במתחם הטבע בו בחרתם להישבע זה לזו, ועל כמה יפים ומאושרים אתם נראים.

 

בסעודה הגדולה – תוכלו להרים לרגע את הראש בין מבול החיבוקים וממטרי הנשיקות, ולחזות באורחיכם מתענגים על ארוחה איכותית וצבעונית, לוגמים את שחפצה לשונם, ממתיקים את הרגע בקינוחים מעוררי השראה, ועוד לגימה קטנה... הרי זהו יום חתונתכם!

 

במסיבת הריקודים – אירוע בטבע מוציא מהיקרים ואהובים עלינו את מלוא האנרגיות. כאשר עינינו חשות את היעדרות קירות היום-יום שלנו, הרגליים משתחררות כעדר היוצא לאחו, רחבת הריקודים נמלאת באנרגיות ובחיוכים אמיתיים, ואתם? קחו שאיפה גדולה, כי עוד רגע ירימו אתכם על הכתפיים...

צרו קשר לקביעת פגישה
מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן