צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066

הפקת חתונה בטבע

הפקת חתונה בטבע ב"צל הדומים", הפקת אירוע המשלבת בין הנוף הטבעי והארצישראלי של האזור יחד עם מקום לאירועים המעניק לבעלי השמחה ולאורחים תנאים מצוינים. זה המקום בו טבע ונוחיות משתלבים היטב

 

הפקת חתונות טבע ב"צל הדומים"

 

גלריית הפקת חתונות ואירועי טבע בצל הדומים

מיקום אידיאלי לחתונה מקסימה

 

חלק חשוב מהצלחתו של אירוע הוא המיקום. הפקת חתונות בטבע נעשית פעמים רבות במקום יפהפה אמנם אך גם נידח, מקום שלא פשוט לאורחים להגיע אליו. "צל הדומים" ממוקם במיקום נוח ומרכזי כך שההגעה אליו היא נוחה ממקומות שונים בארץ. הוא נמצא סמוך למודיעין, ממש באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים. ההגעה אליו נוחה מאוד מתל אביב, ירושלים, אך גם מהדרום או הצפון באמצעות כביש 6 המאפשר לדלג על כניסה לגוש דן הצפוף.

 

קיראו עוד על חתונה בטבע בצל הדומים

 

הפקת חתונה בטבע - חוויה לכל החושים

 

כבר כשפונים מן הכביש הראשי אל דרך צדדית נכנסים אל האווירה השלווה שישנה ב"צל הדומים". מתוך רצון לבצע הפקת חתונה בטבע באופן מושלם, לא רק המיקום והנוף הם נהדרים אלא כל השירותים הניתנים לחוגגים ובכלל האמצעים החדישים בהם נעשה שימוש. האוכל הוא מגוון ובאיכות מעולה.

 

ניתן לבחור את סגנון הארוחה וסגנון ההגשה ואף להחליט על חתונה צמחונית, חלבית או טבעונית. התאורה שיוצרת אווירה של יער מכושף (במובן הטוב של המילה...), מערכת הסאונד באמצעותה המוזיקה נשמעת היטב, מקומות הישיבה הנוחים - ב"צל הדומים" מאמינים שרק כל אלה ביחד יוצרים אירוע  מושלם ולא ניתן לוותר על אף אחד מהחלקים.

 

קיראו עוד על אירועי טבע של צל הדומים