צל הדומים: מתחם אירועים ביער בן שמן

בלב פארק נאות קדומים, עם נוף של כ-2,500 דונם של טבע ארץ ישראלי מכל מיניו, נמצא המתחם הטבעי לאירועים "צל הדומים"

הקסם של האירוע מתחיל כבר כשיורדים מהכביש הסואן לדרך הגישה הכפרית, ומשאירים מאחור את הלחץ, את החדשות ואת הדאגות. הירוק בעיניים פתאום מרגיש אמיתי, ניחוח של טבע אמיתי. מהרגע שנועלים את הרכב ופוסעים בשבילי השמורה, אט-אט מתגלה קסם הבריאה. צמרות עצים רעננות מעלינו, נופים בלתי נגמרים אל מולנו, ומגע אנושי שמיישר את הכל – למזלנו :)

 

ישנו רגע מיוחד במינו, אותו זוכים לחוות כל החוגגים אשר בחרו ב"צל הדומים". הרגע בו נעצרים לאתנחתא, בזווית ממנה רואים את אצילות הטבע מתמזגת עם דמיון האירוע שלכם. באותו רגע מיוחד, כשכל חוטי המחשבה נארגים זה עם זה לכדי יצירה אחת מהודקת, נחקק היום המיוחד שלכם, בו תזכו לשלל רגעים מיוחדים במינם, בדיוק כמו אותו הרגע.

 

טבע על עקבים

 

במתחם האירועים שלנו הושקעה מחשבה רבה, אשר הוקדשה לתובנות של חוגגים, הכמהים לערוך אירוע ייחודי בטבע – ובתוך כך לא מוכנים להתפשר על הגישה הנעימה לחוגגים ולאורחים. השבילים בשמורה מסודרים ונגישים, התשתיות עונות על כל הצרכים ואף מעבר, כך שאפשר ליהנות מטבע אמיתי עם נגיעה אנושית.

 

 

פארק נאות קדומים

 

"תופעה ייחודית, הממלאת יעד לאומי ממדרגה ראשונה". באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים על יד העיר מודיעין, חבויה פנינת טבע קסומה - נאות קדומים. רק עשרים דקות נסיעה ממגדלי העיר והתנועה הסואנת, נפצח לו מסע קדום אל ארץ התנ"ך. בחלקת טבע שלוחת מרחבים באזור הקסום ביותר ביער בן שמן, נשתלו מגוון צמחי ארץ ישראל העתיקה, נחפרו ושוחזרו מתקנים חקלאיים קדומים אותנטיים, אשר בשילוב עם נופי השמורה כולה מעניקים נופך מוריק, כזה המתעצם ככל שפוסעים עוד ועוד בנבכי השבילים. כרמי הגפן והזית, בריכות המים, בעלי החיים והנופים המרהיבים - הופכים את המקום לחוויה תנ"כית בניחוח ארצישראלי. 

 

*עץ הדומים הוא כינוי לשיזף מצוי, שבצלו מתמלא הגוף בתחושת חיים מלאה ובהשראה.

 

עוד על מסלול הכלולות שלנו

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066