צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066

חתונה בחוץ

צל הדומים - המקום האידיאלי לחתונה בחוץ בה כולם מתמסרים אך ורק לטבע

אין זה סוד שעונת החתונות העמוסה ביותר היא בקיץ. עם זאת, הסביבה הישראלית מאפשרת לעשות אירועים פתוחים כמעט בכל החודשים בשנה. יתר על כן, רבים מאמינים שדווקא בתקופות המעבר אפשר ליהנות מחתונות בחוץ שיעניקו את הערך הרב ביותר, משום שהטמפרטורות אופטימליות והאוויר נעים וצח. בצל הדומים, מקום לחתונה בטבע, הממוקם בלב יער בן שמן שבנאות קדומים, תקבלו את הרקע המושלם לחתונה בחוץ עטופה בטבע.

 

בחירת הרקע המתאים לחתונה בחוץ

 

היום הכי חשוב בחיים שלנו – זה ללא ספק החתונה. אך בחיים של כל אחד מהאורחים שלנו יש אינספור חתונות שבהן הם מבקרים בנסיבות שונות. ולא כל החתונות מיוחדות, מעניינות ומרתקות באותה המידה. אחד הגורמים הבולטים ביותר שבזכותם חתונה יכולה להיחרט בזיכרון הקולקטיבי והאישי כאחד, זה בעזרת בחירה ברקע מיוחד לאירוע. וזוהי בדיוק הסיבה הטובה והמוצדקת לשקול את האפשרות לעשות חתונה בחוץ.

 

היתרונות של חתונה בחוץ באוויר הפתוח

 

כאשר מזמינים אנשים לחתונה, קודם כל חושבים על האוכל? לאו דווקא! באווירה הנכונה והמתאימה, שבה כל דבר מחושב ונמצא במקומו – אפילו האוכל נעשה טעים יותר ומרגיש הרבה יותר עסיסי ומלא ניחוחות. כאשר אוכלים באוויר הפתוח, התיאבון הרבה יותר גדול ותחושת הנינוחות טובה יותר. הצוות של צל הדומים רואה זאת דרך קבע בחתונות השונות המתקיימות במסגרת הגנים הקסומים (ולא משנה אם מדובר על חתונה טבעונית, חלבית או כל קונספט אחר של חתונה שעולה על דעתכם). יתרון משמעותי נוסף של חתונה בחוץ, זה העובדה שכל אירוע הוא באמת מיוחד במינו, היות ובטבע אף יום אינו זהה לשני.

 

הדברים הקטנים שיוסיפו ייחודיות לאירוע

 

עצם העובדה שבחרתם לעשות חתונה בחוץ כבר תוסיף המון ייחודיות ליום המיוחד שלכם. בעזרת תוספות של מאכלים מיוחדים, אטרקציות מוזיקליות וכל דבר אחר שמאפיין את החתן והכלה באופן מובהק יוסיפו פן הרבה יותר אישי, מיוחד ויוצא דופן – וכך תוכלו להבטיח שאף אחד לא ישכח את האירוע שלכם לאורך זמן רב. תוכלו כמובן תמיד ליצור עמנו קשר ואני נעזור לכם בהפקת חתונת טבע יוצאת דופן.