צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066

חתונה מיוחדת

כל זוג שעומד בפני חתונה מוכן להקדיש זמן ומאמצים על מנת ליצור את החתונה המיוחדת שלו

 

בעבר חתונה היתה אירוע מאוד מובנה וברור מבחינת התפאורה, מהלך וסדר האירוע, האוכל, וגם המראה של החתן והכלה. היום הדבר אינו כך. כל חתונה נתפרת באופן אינדיבידואלי עבור הזוג המתחתן כך שכל האלמנטים מתאימים לזוג ומשקפים אותו, את אופיו ואת העדפותיו. בנוסף, היום ניתן בקלות לערוך חתונה מיוחדת במרכז ולא רק באזורים מבודדים בצפון הארץ או בדרומה.

 

כל שיש לעשות הוא לעלות על כביש 1 ולנסוע מעט לכיוון ירושלים. לאחר כחצי שעה נסיעה, בקרבת מודיעין, תגיעו לשמורה מקסימה, שמורת נאות קדומים שבה נמצא "צל הדומים" הוא המקום האידיאלי לקיום חתונות מיוחדות במרכז.

 

 

חתונות מיוחדות בטבע בלב שדות וכרמים

 

כרמים היו תמיד מקום המסמל אהבה ובו חגגו בתקופות קדומות את ט"ו באב, חג האהבה. "צל הדומים" מאפשר לכם לחגוג את האיחוד שלכם ואת האהבה שלכם באותה אווירה קסומה. בנאות קדומים תמצאו מרחבים פתוחים באזור הנחשב לטוסקנה של ישראל. מרחבי המקום מכוסים בכרמי ענבים וזיתים, שדות פתוחים וגם אזורים מיוערים, שילוב זה של הטבע מושלם לקיום חתונות צמחוניות למשל. במקום ישנם מספר מתחמים הכוללים אזורים פתוחים או מבני אבן מקורים, כך שאת האירוע תוכלו לחגוג בתוך מבנה או תחת כיפת השמים.

 

חתונות מיוחדות בטבע מקבלות מראה שונה כאשר הן נערכות בערב או בצהריים. לכל אחת מהחתונות יש את הקסם שלה. חתונות הערב הנערכות תחת כיפת השמים ומתחילות עם השקיעה נראות כאילו יצאו מתוך סיפור אגדה. חתונה הנערכת בצהריים לובשת מראה כפרי, בו משתלבים היטב השדות, הכרמים והגורן שבמקום. "צל הדומים" הוא מקום אידיאלי לקיום חתונה מיוחדת במרכז, כמו למשל חתונה בצהרי שישי, החתונה המיוחדת שלכם.

 

חתונה מיוחדת במרכז, בלב הטבע ולא בקצה הארץ

 

אחד החסרונות של חתונות בטבע הוא שפעמים רבות הן נערכות ללא התחשבות רבה באורחים, במקום אשר גם הווייז מרגיש מאותגר למצוא אותו... ב"צל הדומים" הדבר אינו כך. כאן מדובר במקום הנמצא על אם הדרך, בשמורת טבע המוכרת לכולם, מקום שהאווירה המיוחדת לא באה על חשבון הנגישות והנוחיות. מתכננים חתונה מיוחדת במרכז? לא רוצים לוותר על האווירה המיוחדת והטבעית אך גם לא על המיקום הנוח? "צל הדומים" הוא המקום.