צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066

חתונה צמחונית

צל הדומים הוא מקום לאירועים אשר רואה בטבע את התפאורה המרכזית ולכן חתונות צמחוניות רבות נערכות בו

 

אתם או אחד מכם חיים על טהרת הצמחונות ולא הכנסתם בשר לפיכם כבר שנים? אין סיבה שדווקא בחתונה, אחד הימים המשמעותיים עבורכם כזוג, תפרו את העקרונות שלכם, במיוחד כאשר היום ישנן אפשרויות רבות לערוך חתונה צמחונית.

 

אם אתם מחפשים מקום ייחודי לחתונה, מקום הנמצא בתוך שמורת טבע, בו תוכלו לערוך חתונה צמחונית ולחגוג בין גפנים, עצי רימון, הדרים וגם אזורים מיוערים, "צל הדומים" הקסום שבתוך שמורת הטבע נאות קדומים הוא המקום עבורכם.

 

טוסקנה הקטנה במרכז הארץ

 

אם אתם מתלבטים בין מקום מרכזי שהגישה אליו תהיה נוחה לכל האורחים לבין מקום הנמצא בלב מרחבים של טבע ונוף, אין צורך לבחור בין השניים. "צל הדומים" השוכן ליד יער בן שמן ומודיעין, על הדרך המחברת בין תל אביב לירושלים, נגיש ונוח לכולם. אזור זה המכונה גם טוסקנה הקטנה של ישראל הוא אזור מלא בטבע וחקלאות. ב"צל הדומים" ישנו שילוב של השניים יחד עם הגן היפהפה ומבני אבן עתיקים. זוהי תפאורה נהדרת עבור חתונות צמחוניות ועבור אנשים כמוכם אשר אוהבים את הטבע ורואים את עצמם כחלק בלתי נפרד ממנו.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונות חלביות בצל הדומים

 

חתונה צמחונית - לא רק עלים ועשבים

 

אם אתם חיים אורח חיים צמחוני בוודאי אתם יודעים שתפריטו של צמחוני הוא לחלוטין לא רק סלטים מלאי עלים ועשבים. אם לעומת זאת יש לכם חברים או קרובי משפחה אשר המושג חתונה צמחונית מפחיד אותם, הזמינו אותם לטעימות ב"צל הדומים". כאן גם החבר הקרניברי ביותר שלכם ישתכנע כי אפשר לאכול ארוחה חגיגית, עשירה ומפוארת גם ללא בשר.

 

אנחנו מתמחים בהכנת תפריטים צמחונים הכוללים פסטות לסוגיהן, כולל רביולי במגוון מילויים, פשטידות וקישים צבעוניים וריחניים, תבשילי ירקות שתענוג לאכול, לחמים שונים, מגשי גבינות חגיגיים, פיצות ועוד. אם מנות הפתיחה והמנות העיקריות הן הפתעה לחלק מהאורחים, המנות האחרונות הן תענוג אמיתי. את המנות האחרונות ניתן להכין כמנות חלביות, מה שהופך את הטעם שלהן למפנק במיוחד.

 

אולי יעניין אתכם לקרוא גם על חתונות טבעוניות בצל הדומים

 

חתונה צמחונית - טובה לכולם

 

אם חתונה סטנדרטית מעוררת סימני שאלה אצל אורחים מסויימים כמו צמחונים, טבעונים או המקפידים על כשרות, חתונה צמחונית נוחה יותר לכולם. השומרים על כשרות יכולים להרגיש חופשיים, צמחונים כמובן ירגישו מלכים בחתונה שלכם וגם טבעונים ירגישו יותר בנוח מאשר בחתונה רגילה.