צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066

חתונה במודיעין

צל הדומים הוא המקום המושלם לחתונה בסמוך למודיעין המשלבת את הטבע במרחק נגיעה מהעיר

 

בתוך שמורת הטבע הקסומה נאות קדומים הסמוכה ליער בן שמן, מספר דקות נסיעה ממודיעין הקרובה, מחכה לכם "צל הדומים"- מקום לחתונה באזור מודיעין אשר נותן לכם מכל העולמות- גם מיקום מרכזי וגם מרחבים וטבע. "צל הדומים" ממוקם בתוך שטח רחב, בין עצי אורן, גפן ורימון, לצד כרמים של זיתים וענבים- מה צריך יותר מזה בכדי ליצור אווירה מלאה בקסם?

 

עריכת חתונה במודיעין היא זו הכוללת מרחבים וטבע במיקום נוח ומרכזי

היום אין צורך לבחור בין מיקום מרכזי ונוח לבין טבע ומרחבים. חתונה במודיעין וסביבתה עונה על שני הקריטריונים. "צל הדומים" נמצא ממש באמצע הדרך בין תל אביב לירושלים, כעשרים דקות נסיעה משתי הערים וגם בנגישות נוחה למגיעים מהצפון או הדרום. אם בעבר נאלצו זוגות לבחור בין מיקום מרכזי לבין חתונה בטבע באזור פתוח וכפרי, היום כבר אין צורך בכך. מקום לחתונה בסביבת מודיעין עונה על שני רצונות אלה באופן מושלם. בנוסף, גם המיקום המרכזי וגם הסביבה היפהפיה משפיעים מאוד על האווירה שתיווצר בחתונה, אז אל תוותרו ושלבו בין המיקום הנוח לטבע ולמרחבים שבו.

 

חתונה באזור מודיעין בצל הדומים

 

מטבע ומרחבים לאוכל וריקודים

הסביבה מלאת הקסם יוצרת התפעלות בקרב האורחים וכניסה לתוך האווירה המיוחדת שאתם רוצים ליצור כשאתם עורכים חתונה בגן אירועים במודיעין, אך כמו כל חתונה במודיעין ובכלל, יש עוד כמה מרכיבים למתכון המנצח של חתונה בלתי נשכחת. אחד מהם הוא כמובן האוכל. גם האוכל ב"צל הדומים" הוא בלתי נשכח. הטריות, הגיוון והעושר שבמנות וכמובן גם הטעמים יורגשו היטב. ומן הארוחה הישר לרחבת הריקודים. אין כמו לרקוד בתוך מרחב פתוח עם סאונד מעולה ותאורה חכמה שיוצרת עוד קסם למקום. אצלנו תקבלו את כל אלה.

 

חתונה בקירבת מודיעין שהיא כולה טבע - צל הדומים

 

כל האפשרויות פתוחות

ממש כפי שהמרחב פתוח, כך גם צוות המקום. תרצו חתונה בשישי צהריים? קבלת פנים בסגנון שוק איכרים? תפריט צמחוני או טבעוני? לא כל מקום לחתונה במודיעין יהיה פתוח לבקשות ורעיונות שלכם. ב"צל הדומים" פתיחות היא חלק בלתי נפרד מהשירות.