השנה שהייתה בצל הדומים: מצעד הפריימים שעשו לנו את 2017

התרפקנו על זיכרונות השנה החולפת, ונזכרנו ברגעים קסומים ובזוגות שנכנסו לנו עמוק בלב. למה שלא נשתף אתכם בכל הטוב הזה?

שני תמרי רייכנברג

הפרידה משנת 2017 וקבלתה של השנה האזרחית החדשה עשו לנו געגוע בלב ומצב רוח נוסטלגי, אז יצאנו לחפש אחר הפריימים שעשו לנו את השנה הזו לכל כך בלתי נשכחת! הייתה שנה מיוחדת במינה, מלאת סטייל, רגעים בלתי נשכחים וזוגות מיוחדים - כל אחד בדרכו שלו. הייתה לנו הזכות, גם השנה, לארח זוגות ביום חתונתם לאירוע שכל כולו טבע ואהבה. אתם מוזמנים לגלול למטה ולהתרגש איתנו ביחד מהתמונות הנהדרות שעשו לנו את 2017 על פי בחירת הצלמים:

 

 

מצעד 2017 - צל הדומים - שני צדיקריו

 

שני צדיקריו | חן ועוז, 16.6.17 

"אז החתונה של חן ועוז הייתה ה-חתונה של העונה! רחבת הריקודים בתוך היער המופלא של צל הדומים שהייתה מלאת קפיצות וחיבוקים ורגע מיוחד בו כולם שרים 'מי הכי יפה בכל העיר' (של סטטיק ובנאל כמובן) וכולם מצביעים על חן הכוכבת וכלה שהיא קאפקייק אנושי! מתוקי שיא!". 

 

 

מצעד 2017 - צל הדומים - מור אלנקווה

 

מור אלנקווה | קארין ועומרי, 24.8.17

 "איזה זוג מהמם זה. קארין סטודנטית לעיצוב אז הכל אצלה סופר מגניב כולל הבן זוג. בדרך לחופה באו מהעצים מהטבע בריקודים. אני אוהב שהתמונה מבודדת אותם שנייה לפני שמאות אנשים מקבלים אותם בטירוף זה הם והטבע הפראי והאמיתי של המקום. ואני מת עליהם!"

 

 

מצעד 2017 - צל הדומים - דרור עינב

 

דרור עינב | תמר ומיכאל, 17.7.17 

"תמר הגיעה אליי דרך מפיקת חתונות יוצאת דופן בתעשייה בשם טל זהר (שצילמתי גם את החתונה שלה). בחתונה הייתה אווירה מאוד טבעית ורגועה, תמר ומיכאל היו מקסימים וכל הזמן בדקו אם אנחנו (הצלמים) אוכלים ושותים מספיק. צילמתי אותם גם בתל אביב (הם השכירו דירה עם תאורה מדהימה) וגם ביער בנאות קדומים. עיצוב השולחנות והאירוע היה יפהפה ובטוב טעם!"

 

 

מצעד 2017 - צל הדומים - לוז

 

LUZ צלמים | מריה ואיתן, 5.6.17

"מריה הגיעה אלינו מאקוודור והביאה איתה סטייל אופנתי מהמם. סגנון החתונה בו בחרו היה ים תיכוני-בוהמייני עם ניחוח דרום אמריקאי".

 

 

מצעד 2017 - צל הדומים - שרון כהנא

 

שרון כהנא | ליאור ותומר, 12.9.17

"מכיוון שהזוג החליט לא להיפגש בטרם החופה, צלמנו את תמונות הזוגיות ביום נפרד מיום החתונה, בצהריים, בלי לחץ, עם המון רוגע שהמקום משרה. בחתונה עצמה היה מאוד מרגש לראות את הזוג נפגש ליד כיסא הכלה, לראשונה אחרי כמה ימים שלא התראו".

 

 

לחיי 2018!

 

XOXO

חתונות בטבע בצל הדומים

צרו קשר לקביעת פגישה

מלאו טופס זה ונחזור אליכם בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לקביעת פגישה

צל הדומים. 

בלב הטבע, מוקף יער בן שמן

08-924-0066